Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - kontakt
o szkole oferta galeria kontakt

Grzegorz Duda

szkolenie psów
organizacja szkoleń Warszawa Bielany
kom: 668 844 229
e-mail: gduda@dogadajciesie.pl

Piotr Wojtków

szkolenie psów, konsultacje behawioralne
organizacja szkoleń Podkowa Leśna
kom: 600 963 264
e-mail: pwojtkow@dogadajciesie.pl

Agnieszka Wojtków

szkolenie psów, konsultacje behawioralne
organizacja szkoleń Warszawa Wilanów
kom: 660 473 348
e-mail: awojtkow@dogadajciesie.pl

Agnieszka Kaniewska

szkolenie psów
organizacja szkoleń Warszawa Stara Miłosna
kom: 501 379 779
e-mail: akaniewska@dogadajciesie.pl

Jakub Nemec

szkolenie psów
kom: 607 059 563
e-mail: jnemec@dogadajciesie.pl

Natalia Rostek

szkolenie psów
kom: 668 591 305
e-mail: nrostek@dogadajciesie.pl

Marta Dziedzic

szkolenie psów
kom: 794 091 766
e-mail: mdziedzic@dogadajciesie.pl

Klara Kreutz

szkolenie psów
kom: 606 954 937
e-mail: kkreutz@dogadajciesie.pl

Wybierz lokalizację i zapisz się na kurs:

© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka