Szkoła dla psów Warszawa Konstancin: zapraszamy do naszego oddziału w Ciszycy

Szukasz dobrej szkoły dla psów w Konstancinie-Jeziornie? A może mieszkasz na południu Warszawy lub w innej miejscowości w okolicach? W 2015 roku w Ciszycy, która znajduje się nieopodal Konstancina, na terenie Rezerwatu Przyrody Wyspy Świderskie, utworzyliśmy oddział naszej szkoły. To miejsce idealne zarówno na relaks wśród malowniczej natury, odpoczynek od miejskiego zgiełku, jak i budowanie pięknej relacji ze swoim czworonożnym przyjacielem. Oddział DOGadajcie się w Ciszycy otrzymał nazwę DogsFun, gdyż chcieliśmy w ten sposób podkreślić rolę uczenia się przez zabawę, którego jesteśmy ogromnymi entuzjastami. Zabawa jest bardzo ważna dla wszystkich psów, a szczególnie dla psich maluchów.

Jeśli uważasz, że stanowi ona głównie przerywnik w trakcie treningu czy szkolenia – jesteś w błędzie. Jest to bowiem szansa na szkolenie kluczowych umiejętności, które przydadzą się Twojemu psiakowi – m.in. w przypadku ucieczki przed niebezpieczeństwem. Zabawa pomaga w rozwijaniu zdolności umysłowych oraz motorycznych, rozładowywaniu emocji, a także nawiązywaniu kontaktu i budowaniu wartościowej relacji z czworonogiem. Umożliwia zwierzęciu identyfikację własnych ograniczeń oraz nabywanie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach. Jest mu ona dosłownie niezbędna do szczęśliwego życia. Co więcej, sprawdza się doskonale jako narzędzie edukacyjne, m.in. w przypadku nauki kontroli emocji oraz tolerancji na różnego typu frustracje.

Czego możesz spodziewać się na szkoleniu psów w Konstancinie-Jeziornie oraz w innych naszych oddziałach?

Zastanawiasz się, co czeka Ciebie i Twojego pupila podczas szkolenia psów w Konstancinie-Jeziornie? Oprócz nauki przez zabawę, dobrej atmosfery i prowadzących, którzy są zafascynowani odkrywaniem psiego świata – przygotuj się na rzetelną edukację na każdym z oferowanych przez nas kursów. W pracy z psiakami liczy się dla nas ich dobrostan, dlatego stosujemy metodę wzmocnień pozytywnych. Opiera się ona na umiejętnym motywowaniu zwierząt do określonych działań oraz nagradzaniu za ich prawidłowe wykonanie. Wiąże się też z uważną obserwacją ich emocji oraz poszukiwaniem przyczyn nieadekwatnych zachowań. Czy wiesz, że Twój ulubieniec komunikuje się z Tobą nieustannie? Dotyczy to również sytuacji, gdy robi coś, co bardzo Ci się nie podoba.

Wierzymy, że kiedy tylko uda nam się zarazić Cię pasją do codziennego poznawania psiej natury – będziesz niemal w odruchowy sposób monitorować emocje swojego psiaka oraz dociekać genezy potencjalnych zachowań problemowych. Zanim to jednak nastąpi, przekonasz się, że budowanie więzi to dla nas punkt wyjścia do wszelkich dalszych działań. I nie mamy tu wyłącznie na myśli więzi między Tobą a czworonogiem, ale także między Tobą a nami. Co więcej, budowanie więzi dotyczy u nas również relacji Twojego ulubieńca z nami oraz z innymi psimi kursantami. Być może słyszałeś już, że psy komunikują się ze sobą nawet, gdy nie przebywają tuż obok? Mowa ich ciała to ogromna skarbnica informacji na temat tego, jakie emocje może w nich uruchamiać kolega znajdujący się po przeciwnej stronie sali.

Co czeka Ciebie i Twojego pupila w psim przedszkolu w Konstancinie-Jeziornie oraz w innych lokalizacjach DOGadajcie się?

Nasza oferta obejmuje także zajęcia w ramach psiego przedszkola w Konstancinie-Jeziornie. Twój maluch nie skończył jeszcze 5 miesięcy? Zapraszamy na kurs podstawowy SZCZENIACZKOWO. Jeśli zależy Ci na prawidłowej socjalizacji pupila i nauczeniu go dobrych manier z pomocą pasjonatów tych wyjątkowych czworonogów – jesteś we właściwym miejscu. Podobnie jak w przypadku całej naszej oferty, w tym drugiego kursu podstawowego – DOGADAJCIE SIĘ, który kierujemy dla psów powyżej 5 miesiąca życia – stawiamy na małe grupy zajęciowe. SZCZENIACZKOWO to łącznie 10 spotkań, które odbywają się 2 razy w tygodniu – w grupie, która liczy maksymalnie do 6 psów. Dzięki temu zarówno zwierzęta, jak i ich opiekunowie mogą czuć się naprawdę komfortowo.

Te same zasady organizacji zajęć psiego przedszkola dotyczą także wszystkich naszych pozostałych lokalizacji (mamy łącznie 2 oddziały), m.in. szkoły dla psów Warszawa Bielany. Dbamy o indywidualne podejście do każdego duetu pies-człowiek, dlatego porzuć obawy, że Ty albo Twój pupil nie zdążycie wypracować jakiejś umiejętności. Nasze zajęcia to nie wyścigi – dopasowujemy zadania do predyspozycji kursantów i jesteśmy dalecy od wywierania jakiejkolwiek presji. Metody awersyjne są nam obce, gdyż kochamy zwierzęta i wiemy, że dbając o ich dobrostan oraz budując bezpieczeństwo i zaufanie zyskają wraz z właścicielami znacznie więcej. Nasze szkolenia psów w Konstancinie-Jeziornie są przyjazne psom i właścicielom i liczymy na to, że wraz ze swoim ulubieńcem będziecie mogli się o tym wkrótce przekonać. Zapraszamy do kontaktu!

Co wyróżnia naszą lokalizację szkoły dla psów w Konstancinie-Jeziornie?

Nasz oddział w Ciszycy koło Konstancina-Jeziorny to przede wszystkim piękne, zielone i spokojne otoczenie – jak na Ciszycę przystało 🙂 . Mamy dwa urokliwe i ogrodzone place treningowe. Kursanci mają zaś do dyspozycji nie tylko place, toaletę i bieżącą wodę, ale też przepiękną naturę wokoło 🙂 . Po zajęciach możesz wyskoczyć z pupilem na super spacer do Ciszycy – na jedną z najpiękniejszych plaż nad Wisłą. Oprócz tego, aby generalizować nabywane na kursach umiejętności, spotykamy się też w przepięknym, znanym wszystkim okolicznym mieszkańcom Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

Dojazd samochodem: nasz plac znajduje się na terenach zielonych pod adresem: Łęg 226B, 05-520 Łęg, gm. Konstancin-Jeziorna. Najlepiej trafisz do nas korzystając z adresu bądź pinezki, która prowadzi idealnie do celu :): 

https://maps.dogsfun.pl

Szczegółowych informacji udziela:

Michał Augustowski
e-mail: maugustowski@dogadajciesie.pl
tel. 503 077 330