Szkoła dla psów Warszawa Bielany – zapraszamy na zajęcia do naszej siedziby

Siedziba naszej szkoły dla psów w Warszawie Bielanach to miejsce szczególne, gdyż od niego wszystko się zaczęło. To tu stawialiśmy pierwsze kroki jako marka DOGadajcie się i tu do dziś pomagamy psiakom oraz ich właścicielom budować bezpieczne i satysfakcjonujące relacje. Od początku istnienia dbamy o to, aby nasza szkoła kojarzyła się im z miejscem, w którym nauka jest przyjemna, wolna od zbędnych napięć i stresu, które nie sprzyjają nabywaniu wiedzy oraz umiejętności. Z pewnością każdy z nas marzył o takich warunkach do uczenia się i choć Twój pupil nie jest człowiekiem ubranym w futro – jak twierdzi Jean Donaldson w książce „Pies i człowiek” – to jesteśmy pewni, że nauka w przyjaznej atmosferze sprawi mu dużo frajdy. Co więcej, przyniesie trwałe efekty!

Jesteśmy opiekunami własnych czworonogów i nieustannie obserwujemy psi świat – w pracy oraz poza nią. Mimo że nasi pupile nie mają takich zdolności jak ludzie, dysponują cennymi zasobami, z których korzystamy w trakcie treningów nowych zachowań. Mają niesamowitą zdolność do kojarzenia i zapamiętywania oraz społecznego uczenia się – zarówno przez obserwacje oraz interakcje z innymi zwierzętami, jak i z ludźmi. Zwracamy szczególną uwagę na to, że każde zachowanie psa jest przejawem jego aktualnych relacji z otoczeniem. Stanowi zatem ważny komunikat dla opiekuna. Jeśli Twój ulubieniec ciągnie smycz – niekoniecznie oznacza to, że chce Cię zdominować – być może daje Ci znak, że chciałby zmienić kierunek spaceru albo czuje strach, który popycha go do jak najszybszego opuszczenia danego miejsca.

Na co kładziemy nacisk podczas szkolenia psów w Warszawie Bielanach oraz w innych oddziałach DOGadajcie się?

Jednym z kluczowych aspektów naszego szkolenia psów w Warszawie Bielanach jest komunikacja między czworonogiem a jego opiekunem. Nazwa naszego kursu podstawowego dla psiaków od 5 miesiąca życia – DOGADAJCIE SIĘ – może bezpośrednio się z nią kojarzyć, ale chcemy podkreślić, że w każdym elemencie naszej oferty uwzględniliśmy ogromną rolę komunikacji. Właściwa komunikacja jest niezbędna do stworzenia relacji opartej na bezpieczeństwie i zaufaniu. Jej budowanie jest zaś nadrzędnym celem naszej szkoły. Na wspomnianym kursie dowiesz się m.in. o tym, jak przebiega proces uczenia u Twojego pupila, jak lepiej rozgryźć to, co chce Ci przekazać oraz co możesz zrobić, aby na pewno zrozumiał Twoje polecenia. Czy dla psiego opiekuna może być coś wspanialszego od rozpracowania mowy ulubieńca i umocnienia wzajemnej – wyjątkowej więzi?

Na ten kurs możesz zapisać się w każdej, dowolnie wybranej lokalizacji naszej szkoły (aktualnie mamy 2 oddziały), m.in. w szkole dla psów w Warszawie Konstancin. Zapewniamy, że Twoja relacja z pupilem wzniesie się na nowy poziom i stworzycie wyjątkową przestrzeń do dalszej nauki i poznawania siebie. Jedną z przeszkód, które utrudniają ten proces, jest antropomorfizacja psa – czyli przypisywanie mu ludzkich cech, motywów i zachowań. Czy wiesz, że w przeciwieństwie do ludzi, psy komunikują się między sobą nawet, gdy przebywają w znacznej odległości? Służy im do tego mowa ciała. Jeśli sądzisz zaś, że podbieganie do drugiego czworonoga zawsze oznacza chęć przywitania się z nim i jest przejawem radosnego nastroju Twojego pupila – możesz być w błędzie. Twój psiak jest bowiem w stanie zrobić to nawet, gdy widok innego psa budzi w nim stres – tylko po to, aby zademonstrować mu, jaki jest zwinny i szybki.

Kameralne psie przedszkole w Warszawie Bielanach oraz w pozostałych lokalizacjach szkoły

Jeśli szukasz psiego przedszkola w Warszawie Bielanach, oferującego małe grupy zajęciowe – serdecznie zapraszamy Ciebie i Twojego malucha na kurs podstawowy SZCZENIACZKOWO. Kierujemy go do wszystkich psiaków, które nie ukończyły jeszcze 5 miesiąca życia. Mimo że psy uczą się niezależnie od wieku – czas, gdy są szczeniakami, jest pod tym względem wyjątkowy i ma ogromny wpływ na ich dorosłe życie. Jesteśmy zdania, że bardziej korzystnym rozwiązaniem jest uczenie właściwych zachowań, nie zaś oduczanie tych niepożądanych. Jeżeli myślisz podobnie i chcesz zadbać o swego ulubieńca już na początku jego życia – skorzystaj z naszej oferty. Wasz duet czeka znacznie więcej niż tylko nauka komend „siad” lub „leżeć”.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że między 4 a 12 tygodniem życia psiaki są na etapie socjalizacji pierwotnej – intensywnie poznając otaczający je świat. Czy wiesz, że braki w socjalizacji mogą być źródłem różnych problemów behawioralnych w przyszłości? W większości ich przyczyną jest niewiedza właścicieli, brak wystarczającej ilości czasu na samodzielne poszukiwanie informacji w sieci czy lekturę książek na temat wychowywania pupili. Tymczasem szczeniak, podobnie jak małe dziecko, potrzebuje zarówno zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych, jak i odpowiedniej uwagi oraz uczenia właściwych zachowań. Podpowiemy Ci, jak możesz mu to zapewnić, a Ty staniesz się bardziej świadomym opiekunem swojego czworonoga i sprawisz, że zamiast egzystowania obok siebie – nawiążecie prawdziwą więź.

Jaka jest dokładna lokalizacja szkoły dla psów w Warszawie Bielanach?

Na początek chcemy zaznaczyć, że w siedzibie naszej szkoły dla psów w Warszawie Bielanach dysponujemy około 120 metrową salą szkoleniową, która zapewnia możliwość prowadzenia zajęć niezależnie od warunków atmosferycznych. Biorąc pod uwagę małe grupy zajęciowe, które oferujemy, możecie wraz z pupilem liczyć na swobodę i komfort. Dodatkowo prowadzimy naukę również na świeżym powietrzu, na placu treningowym niedaleko sali. Wszystko to czeka na Was na terenie Akademii Wychowania Fizycznego, przy ul. Marymonckiej 34. Miejsce jest dobrze skomunikowane – dojedziesz do nas samochodem, metrem, tramwajem i autobusem.

Dojazd samochodem: na teren AWF możesz wjechać główną bramą (od ulicy Marymonckiej) i kierować się zgodnie ze strzałkami na Autko Gaz lub korzystając z pinezki. Wjazd na teren jest płatny.

Dojście pieszo: możesz wejść na teren AWF przez furtkę od ul. Podleśnej i dalej korzystając z pinezki. Furtka znajduje się kilka metrów za osiedlem mieszkaniowym. Duże niebieskie drzwi z tabliczką DOGadajcie się – to drzwi naszej sali szkoleniowej.

Szczegółowych informacji udziela:

Joanna Dors
e-mail: jdors@dogadajciesie.pl
tel. 787 984 443