FAQ

Zastanawiasz się nad szkoleniem u nas, ale masz jeszcze kilka pytań? Zerknij na poniższe zestawienie najczęściej zadawanych pytań i na odpowiedzi na nie. Mamy nadzieję, że to rozwieje Twoje wątpliwości.

1. Czy w szkoleniu może brać udział tylko jedna osoba?

Nie. Zapraszamy na szkolenia całe rodziny, dzieci również. Jeśli podczas zajęć chcecie, by trenowały również dzieci to pamiętajcie, że może przydać im się Wasza pomoc i wsparcie techniczne. Na zajęcia zapraszamy dzieci zawsze pod opieką osoby dorosłej.

2. Czy na zajęcia musi przychodzić zawsze ta sama osoba?

Nie, ale zależy nam na tym, by pomiędzy członkami rodziny przepływały informacje w razie nieobecności jednego z członków rodziny- o tym co robiliśmy, nad czym pracujemy aktualnie i jak ćwiczymy. Jeśli bowiem przez pół kursu będzie przychodził Pan, a na drugą połowę kursu przyjdzie Pani, która wcześniej w ogóle nie bywała na zajęciach, może być to trudne zarówno dla człowieka jak i psa. 

3. Czy można zapłacić po pierwszych zajęciach?

Nie. Przyjmujemy zapisy i wpłaty przed datą rozpoczęcia kursu i nie praktykujemy zajęć “próbnych”. Po wcześniejszym uzgodnieniu możecie przyjść do nas bez psa zobaczyć zajęcia innej grupy przed rozpoczęciem interesującego Was szkolenia.

4. Czy można dołączyć do grupy, która już rozpoczęła zajęcia?

Nie. Takie sytuacje zdarzają się nam sporadycznie i wyjątkowo. Od zawsze prowadzone przez nas szkolenia to grupa, która rozpoczyna szkolenie w tym składzie, w którym go kończy.

5. Czy można zapisywać się na szkolenia przez Facebooka?

Nie. Na wszystkie organizowane przez nas szkolenia niezależnie od lokalizacji zapisujemy się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www, a na organizowane przez nas warsztaty (wydarzenia) poprzez wiadomość e-mail (szczegóły ZAWSZE znajdują się w informacjach/opisie wydarzenia).