Trenerzy

Grzegorz Duda

Grzegorz Duda

Jestem zakochany w retrieverach a w szczególności w labradorach. Aktualnie oprócz Flippera i Piffko towarzyszą mi jeszcze dwa labradory: Cuki i Peanut. Lubię ludzi z poczuciem humoru, bo sam uwielbiam się śmiać 🙂 Wolny czas staram się spędzać w gronie znajomych i przyjaciół z pysznym jedzonkiem i dobrym winkiem lub na łonie natury, spacerując lub trenując ze swoimi psami. A gdy chcę oderwać się od wszystkiego zabieram całą swoją ferajnę i uciekamy do jednego z naszych ulubionych miejsc, żeby odpocząć i naładować baterie.

Michał Augustowski

Jestem od wielu lat związany z IT i … psami, a od kilku lat wolontariuszem w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom, gdzie wizytuję ze swoją malamutką Tajgą placówki związane z dogoterapią, takie jak Centrum Zdrowia Dziecka, Klinika Budzik, czy Centrum Alzheimera. W wolnych chwilach włączam swoją dodatkową pasję psiej fotografii i z tego co mówią prawie zawsze udaje mi się uchwycić odpowiedni moment 😉

Dorota Parzyszek

Dorota Parzyszek

Mam hopla na punkcie i psów i ludzi, staram się zarażać świat dobrą energią i z pasją motywować nawet najbardziej opornych do działania 🙂 

Joanna Dors

Joanna Dors

Jestem wieczną optymistką i wierzę, że prawie wszystko jest możliwe. Dlatego na co dzień jestem uśmiechnięta, nie zrażam się niepowodzeniami i brnę do przodu realizując przy tym swoje marzenia.

Ewa Lasek

Ewa Lasek

Jestem trenerem szkolenia psów, ale można mnie też nazwać tuptusiem, gdyż codziennie przemierzam kilometry, hurtowo zajeżdżam wszystkie buty. Tuptam zarówno na spacerach ze swoimi psami jak i w trakcie zajęć, szczególnie na tropieniu. 

Jakub Nemec

Jakub Nemec

Staram się być dobrym w tym co robię.

Agnieszka Wojnicka-Żychowicz

Prywatnie cenię sobie wypoczynek na łonie natury, pływanie, wycieczki rowerowe, kajaki. Uwielbiam koncerty, taniec i pogawędki w gronie znajomych. Jednak moim głównym prywatnym zajęciem jest bycie mamą na pełen etat ;).wszystkie buty. Tuptam zarówno na spacerach ze swoimi psami jak i w trakcie zajęć, szczególnie na tropieniu.