Trenerzy

Grzegorz Duda

Grzegorz Duda

Jestem zakochany w retrieverach a w szczególności w labradorach. Aktualnie oprócz Flippera i Piffko towarzyszą mi jeszcze dwa labradory: Cuki i Peanut. Lubię ludzi z poczuciem humoru, bo sam uwielbiam się śmiać 🙂 Wolny czas staram się spędzać w gronie znajomych i przyjaciół z pysznym jedzonkiem i dobrym winkiem lub na łonie natury, spacerując lub trenując ze swoimi psami. A gdy chcę oderwać się od wszystkiego zabieram całą swoją ferajnę i uciekamy do jednego z naszych ulubionych miejsc, żeby odpocząć i naładować baterie.

Marika Jasińska

Marika Jasińska

Jestem pedantką. Uwielbiam ład i porządek. Do pewnego momentu w moim życiu bardzo ważną rolę spełniała pralka i odkurzacz. Potem pojawiły się w zwierzęta, najwięcej jest psów. One zawładnęły moim sercem, i do dziś prowadzę nierówna walkę między porządkiem, a błotem, piachem i wszędobylską sierścią 😉

Michał Augustowski

Jestem od wielu lat związany z IT i … psami, a od kilku lat wolontariuszem w Stowarzyszeniu Zwierzęta Ludziom, gdzie wizytuję ze swoją malamutką Tajgą placówki związane z dogoterapią, takie jak Centrum Zdrowia Dziecka, Klinika Budzik, czy Centrum Alzheimera. W wolnych chwilach włączam swoją dodatkową pasję psiej fotografii i z tego co mówią prawie zawsze udaje mi się uchwycić odpowiedni moment 😉

Dorota Parzyszek

Dorota Parzyszek

Mam hopla na punkcie i psów i ludzi, staram się zarażać świat dobrą energią i z pasją motywować nawet najbardziej opornych do działania 🙂 

Joanna Dors

Joanna Dors

Jestem wieczną optymistką i wierzę, że prawie wszystko jest możliwe. Dlatego na co dzień jestem uśmiechnięta, nie zrażam się niepowodzeniami i brnę do przodu realizując przy tym swoje marzenia.

Jakub Nemec

Jakub Nemec

Staram się być dobrym w tym co robię.

Ewa Lasek

Ewa Lasek

Jestem trenerem szkolenia psów, ale można mnie też nazwać tuptusiem, gdyż codziennie przemierzam kilometry, hurtowo zajeżdżam wszystkie buty. Tuptam zarówno na spacerach ze swoimi psami jak i w trakcie zajęć, szczególnie na tropieniu. 

Klara Kreutz

Klara Kreutz

Od 8 lat w życiu towarzyszy mi pies Kokosz, adoptowałam go kiedy miał rok. Od  zawsze u mnie w domu były psy, ale to właśnie z nim postanowiłam wyruszyć na serio „psią” drogą.

Od ponad roku jestem też mamą ludzkiego szczenięcia, co jest dużym wyzwaniem i dla mnie i dla Kokosza. Na razie wszyscy żyją:)

Największą przyjemnością są dla mnie długie spacery z psem po lasach i polach, kiedy tylko możemy, to tropimy. A ostatnimi czasy w wolnym czasie głównie odsypiamy:)

Agnieszka Wojnicka-Żychowicz

Prywatnie cenię sobie wypoczynek na łonie natury, pływanie, wycieczki rowerowe, kajaki. Uwielbiam koncerty, taniec i pogawędki w gronie znajomych. Jednak moim głównym prywatnym zajęciem jest bycie mamą na pełen etat ;).wszystkie buty. Tuptam zarówno na spacerach ze swoimi psami jak i w trakcie zajęć, szczególnie na tropieniu.