Szkoła dla psów Warszawa Wawer – zapraszamy do oddziału w dzielnicy przepełnionej zielenią

Mieszkańców największej dzielnicy stolicy, a także jej okolic, zapraszamy do naszej szkoły dla psów w Warszawie Wawrze. W tej części miasta działamy od 2011 roku (wcześniej w Starej Miłosnej) i od ponad 10 lat pomagamy psom oraz ich opiekunom w budowaniu prawdziwie przyjacielskich więzi. Skoro jesteś na naszej stronie – z pewnością domyślasz się, że wartościowa relacja z pupilem stanowi efekt wytrwałej i konsekwentnej pracy i że żaden właściciel nie dostaje jej z czworonogiem w pakiecie. Dotyczy to zarówno psiaków, które mają za sobą trudne przeżycia, jak i zwierząt, dla których los okazał się bardziej łaskawy. Zgadzamy się z tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, ale zaznaczamy jednocześnie, że taka więź wymaga odpowiednich działań ze strony opiekuna, opartych przede wszystkim na wnikliwej obserwacji i zrozumieniu psiego świata.

Każdy wie, że pies to nie człowiek, tymczasem zdarza się, że właściciele komunikują się z pupilami niczym z ludźmi – np. wydając im zbyt skomplikowane komendy. W relacji z czworonogami nie wyrażają swoich oczekiwań w jasny dla nich sposób. Bywa też tak, że członkowie rodziny stosują wobec psiaków różne zasady, co sprawia, że w konsekwencji nie wiedzą one, jakich trzymać się reguł. Wielu opiekunów w sposób nieświadomy popełnia sporo błędów, które mogą przyczynić się do lekceważenia ich autorytetu przez zwierzę, ponadto pojawienia się niewłaściwych zachowań wobec innych ludzi czy czworonogów. Karcenie pupila za pomocą krzyku i przy użyciu jego imienia, zakazywanie mu wykonywania określonych działań – bez wskazywania na zachowania odpowiednie w danej chwili – to tylko kilka błędów wychowawczych, które niestety utrudniają zbudowanie prawdziwej, przyjacielskiej relacji z ulubieńcem.

Na jakie szkolenie psów w Warszawie Wawrze lub w innych oddziałach szkoły możesz zapisać się ze swoim psiakiem?

Jeśli zależy Ci na tym, aby pupil naprawdę był Twoim przyjacielem – zapraszamy na nasze szkolenie psów w Warszawie Wawrze. W ofercie znajdziesz m.in. kursy podstawowe oraz kontynuacyjne, a także warsztaty. Przeprowadzamy także treningi indywidualne, w trakcie których ćwiczymy rozwijanie różnych umiejętności psiaka – ustalonych wcześniej z jego właścicielem. Dla pupili od 4 miesiąca życia przygotowaliśmy kurs DOGADAJCIE SIĘ – który rekomendujemy opiekunom jako dobry wybór na początek szkoleniowej przygody z ulubieńcem. Każde szkolenie traktujemy właśnie w ten sposób – jako okazję do zbudowania lub pogłębienia więzi oraz edukację w zakresie określonych zachowań, która odbywa się w bezpiecznej atmosferze i towarzyszy jej dobra zabawa. Pojęcie „szkolenie” ma dla nas nade wszystko wydźwięk pozytywny.

Na wspomniany kurs możesz zapisać się ze swoim psiakiem we wszystkich 4 lokalizacjach naszej szkoły – m.in. w szkole dla psów w Konstancinie-Jeziornie, a dokładnie w Ciszycy koło Konstancina. Podobnie jak w przypadku całej naszej oferty, jego zasadniczym elementem jest właściwa komunikacja z pupilem, oparta zarówno na adekwatnym odczytywaniu jego przekazów, jak i porozumiewaniu się z nim w zrozumiały dla niego sposób. Czy wiesz, że rozmaite błędy w wychowaniu psów mają swoje źródło właśnie w braku adekwatnej komunikacji z nimi? Na kursie DOGADAJCIE SIĘ dowiesz się m.in., w jaki sposób formułować komendy, aby były dla psa zrozumiałe. Chcesz nauczyć swojego ulubieńca chodzenia przy nodze, spokojnego czekania lub efektywnego reagowania na zakaz? Czekamy na Was z niecierpliwością!

Psie przedszkole w Warszawie Wawrze oraz w pozostałych lokalizacjach – dla maluchów poniżej 4 miesiąca życia

Jeśli Twój pies nie ma jeszcze 4 miesięcy – zapraszamy Was do psiego przedszkola w Warszawie Wawrze. SZCZENIACZKOWO to jeden z naszych kursów podstawowych, który przeznaczyliśmy dla najmłodszych psiaków. Stanowi on wyjątkową okazję do zapoczątkowania pracy nad budowaniem relacji z maluchem i otworzeniem się na świat jego emocji oraz zachowań. W nim bowiem kryje się klucz do Waszej efektywnej komunikacji i wzajemnego poczucia bezpieczeństwa. Jeśli szukasz informacji na temat psiego przedszkola to ufamy, że już wiesz, że błędem jest zakładanie, iż mały psiak wyrośnie z pewnych dziecięcych zachowań. Wręcz przeciwnie – jeśli w tym czasie zabraknie mu odpowiedniego treningu – ich późniejsza korekta będzie znacznie utrudniona.

Jeżeli Twój pies jest z Tobą od szczenięctwa – zachęcamy Cię przede wszystkim do uczenia go oczekiwanych zachowań, nie zaś oduczania tych niewłaściwych, gdy będzie w wieku dorosłym. Zajęcia w przedszkolu dla psiaków to nie tylko nauka podstawowych komend, chodzenia na smyczy czy przebywania w towarzystwie innych ludzi i zwierząt. W trakcie 10 spotkań będziesz mieć okazję uzyskać odpowiedzi na rozmaite pytania, które dotyczą wychowania malucha. Dowiesz się, jak prawidłowo bawić się z ulubieńcem, jak uniknąć podgryzania mebli oraz w jaki sposób wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, aby Twój psiak je akceptował. Uzyskasz zarówno teoretyczne, jak i praktyczne wsparcie, dzięki któremu zapobiegniesz wielu problemom behawioralnym. Jeśli chcesz zacząć budowanie prawdziwej – wzajemnej przyjaźni ze swoim pupilem – zapraszamy do szkoły dla psów w Warszawie Wawrze.

Gdzie znajdziesz plac treningowy szkoły dla psów w Warszawie Wawrze?

Nasz plac treningowy znajduje się w Międzylesiu – nieopodal Centrum Zdrowia Dziecka, na terenie Instytutu Elektrotechniki. Prowadzimy na nim zajęcia przez cały rok. Teren jest ogrodzony oraz oświetlony. Korzystając z uroków Wawra, nazywanego zielonymi płucami Warszawy, dużą liczbę zajęć prowadzimy w okolicznych lasach i uliczkach. Pozwala nam to na przeniesienie zdobytych na placu umiejętności w trudniejsze warunki.

Dojazd samochodem: w odległości 100 m od bramy placu są wyznaczone miejsca parkingowe oraz parking.

Dojazd autobusem: przystanek autobusowy Bursztynowa-Szpital, autobusy: 119, 125, 147, 525.

Szczegółowych informacji udziela:

Marika Jasińska
e-mail: mjasinska@dogadajciesie.pl
tel. 509 566 247