Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - Magda Czaprowska
o szkole oferta galeria kontakt

Magda Czaprowska

Z wykształcenia jestem magistrem psychologii, jednak zawsze bardziej od ludzkiej fascynowała mnie psia psychika. Postanowiłam poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie i w 2015 roku ukończyłam kurs instruktorski Alteri, po którym odbyłam staż instruktorski.
Następnym krokiem było zgłoszenie się na staż do DOGadajcie się, do którego kiedyś przychodziłam na szkolenie ze swoim psem. Tam mogłam obserwować i uczyć się jak to wszystko wygląda "w praktyce" i praca z psami wciągnęła mnie już na dobre. Najlepszym jej elementem jest możliwość bycia świadkiem rodzenia się wspaniałej więzi między człowiekiem i psem. Obecnie jestem w trakcie kursu dyplomowego COAPE nadającego kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego (2017).

Uczestniczyłam w następujących szkoleniach i seminariach

- 2013 "Agresja u psów" DOGadajcie się
- 2014 "Najpierw wytresuj kurczaka" warsztaty z kształtowania
- 2015 kurs instruktorski Alteri
- 2016 "Eliminacja zachowań niepożądanych" Jiri Scucka
- 2016 "Ekologia i etologia behawioralna psa domowego" Raymond Coppinger
- 2017 Kurs pierwszej pomocy dla psów
- 2017 "Agresja oczami psa. Nowa perspektywa w szkoleniu" Alexa Capra
- 2017 "Ból, lęk, depresja a emocje i zachowanie - aspekty praktyczne w praktyce weterynaryjnej i pracy behawiorysty zwierząt" Robert Falconer-Taylor, Andrzej Kłosiński
- 2017 kurs dyplomowy COAPE (w trakcie)

Prywatnie...

Prywatnie jestem miłośniczką berneńskich psów pasterskich. To właśnie z jednym z nich spędzam większość wolnego czasu na długich spacerach, wspólnych podróżach oraz rekreacyjnie ćwicząc rally-o. Mój pies jest również moim najlepszym nauczycielem - dzięki niemu nauczyłam się jak wielki wpływ mają nasze emocje na zachowanie psa i jak swoją postawą można dać psu wsparcie w trudnych sytuacjach.

Kontakt

Magda Czaprowska
szkolenie psów
kom: 885 768 672
e-mail: mczaprowska@dogadajciesie.pl


© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka