Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - Sport
o szkole oferta galeria kontakt

Sport w DOGadajcie się

Sport to dla nas przede wszystkim przygoda i możliwość sprawdzenia się w nowych warunkach.
Jeśli porównujemy się do kogoś, to tylko do siebie i swoich wcześniejszych możliwości. Współzawodnictwo ma u nas zupełnie nowy wymiar - współzawodniczymy by być coraz lepsi, bardziej dokładni i precyzyjni. Lepsi od siebie samych, nie od innych. Podpatrujemy siebie nawzajem szukając inspiracji. Wyłapujemy to, co jest w nas najlepsze i pomagamy przezwyciężać to, co nas ogranicza. A wszystko to w duchu, który odpowiada nam najbardziej - z poszanowaniem psa, jego dobrostanu i bezpieczeństwa. By w każdej chwili czuł radość z pracy, jaką wykonuje ze swoim przewodnikiem.

Razem tworzymy teamy, które wspierają się nie tylko podczas cotygodniowych treningów i wspólnych wyjazdów na zawody, ale także poza nimi - prywatnie. Razem świętujemy swoje sukcesy i wspieramy w chwilach słabości. Codziennie w osiem par pies-człowiek, łapa w łapę przenosimy idee szkoły DOGadajcie się na dalszy grunt - współzawodnictwa sportowego - pokazując, że można robić to inaczej. Dla nas jest to przede wszystkim zabawa, nowy sposób na wspólnie spędzany czas, a dopiero później presja, wyniki, rankingi, oceny i gorycz oraz słodycz jaką prawdziwy sport ze sobą niesie.

Dziś możecie poznać nas bliżej - zapraszamy!
...........................................................................................................................................................................................
OBI Team Dummy Team Dogtrekking Team
© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka