Szkoła dla psów Mińsk MAZOWIECKI / OTWOCK / GARWOLIN – zapraszamy do oddziału w dzielnicy przepełnionej zielenią

Chcemy docierać do jak największej liczby kursantów, dlatego utworzyliśmy oddział naszej szkoły dla psów w Mińsku Mazowieckim, a dokładnie w znajdującym się blisko niego Oleksinie. Ta lokalizacja będzie dla Ciebie również korzystna, jeśli mieszkasz w Otwocku, Garwolinie lub okolicach. DOGadajcie się to aktualnie aż cztery miejsca, spośród których dwa znajdują się w bliskim sąsiedztwie stolicy. Od czasu, kiedy powstała nasza szkoła, a więc od 2010 roku, dbamy o to, aby kolejne – nowe oddziały znajdowały się miejscach, w których każdy duet pies-człowiek będzie miał zapewnione komfortowe warunki do nauki. Oprócz małych grup zajęciowych, w których możemy odpowiednio skoncentrować się na potrzebach i możliwościach wszystkich kursantów, stawiamy także na bezpieczną, a zarazem sprzyjającą nabywaniu nowych umiejętności, przestrzeń.

Ta zaś, w naszej siedzibie szkoły dla psów w Mińsku Mazowieckim, jest wyjątkowa, gdyż za sprawą położenia z dala od zgiełku miasta – w jeszcze większym stopniu sprzyja zarówno edukacji, jak i odpoczynkowi. Warto podkreślić, że żaden pies nie rodzi się z umiejętnością rozumienia słów czy gestów opiekuna – musi on go tego dopiero nauczyć. Odpowiednie warunki szkoleniowe to jeden z kluczowych determinantów powodzenia tego procesu. Co jeszcze jest ważne? Dla niektórych właścicieli jest to wyzwaniem, jednak warto od razu zaakceptować fakt, że pupil będzie umiał dokładnie tyle, ile nauczy go jego opiekun. Innymi słowy – to nie złośliwość psa blokuje go przed oczekiwanym zachowaniem, ale brak wystarczających i zrozumiałych instrukcji ze strony właściciela.

Na czym opieramy szkolenie psów w Mińsku Mazowieckim oraz w innych lokalizacjach DOGadajcie się?

Zastanawiasz się, na co jeszcze warto zwrócić uwagę przed rozpoczęciem szkolenia psów w Mińsku Mazowieckim? Przygotuj się na systematyczną pracę ze swoim pupilem, także pomiędzy spotkaniami w ramach naszych kursów. Liczy się regularny i konsekwentny trening, który w naszej szkole opieramy na wzmacnianiu pozytywnym, czyli nagradzaniu pożądanych zachowań oraz ignorowaniu niewłaściwych. Wyposażymy Cię w niezbędną wiedzę oraz pokażemy, w jaki sposób możesz zbudować reguły Waszej relacji, a tym samym stworzyć bezpieczną więź. Pamiętaj jednak, że to do Ciebie będzie należeć wdrażanie wszelkich instrukcji oraz sugestii. Oba nasze kursy podstawowe, m.in. DOGADAJCIE SIĘ, będą świetnym rozwiązaniem na początek Waszej treningowej historii.

Nawet jeśli opiekujesz się już dorosłym psiakiem, jednak nie braliście wcześniej udziału w innym naszym kursie, możecie skorzystać ze szkolenia DOGADAJCIE SIĘ. Być może próbowałeś już samodzielnie pracować z pupilem, a teraz chciałbyś skorzystać ze wsparcia fachowców? Każdy powód jest dobry, aby zadbać o wartościową relację z ulubieńcem. Pamiętaj, że oczekuje on od Ciebie znacznie więcej niż tylko pożywienia i spacerów. Do prawidłowego rozwoju umysłowego niezbędne są mu rozmaite zadania, dzięki którym będzie nabywał i utrwalał zdobyte umiejętności, a przy tym dobrze się bawił. To wszystko sprawi, że będziecie wiedli wspólne i satysfakcjonujące życie, nie zaś jedynie żyli obok siebie. Przekonaj się, że szkolenie psów może być zarówno skuteczne, jak i przyjemne!

Co wyróżnia psie przedszkole w Mińsku Mazowieckim, a także w innych oddziałach naszej szkoły?

Argumentów za wyborem naszego psiego przedszkola w Mińsku Mazowieckim moglibyśmy przytoczyć dużo, jednak w tym miejscu chcemy zwrócić Twoją uwagę na jeden z kluczowych. Ma on ogromny wpływ na efektywną naukę Twojego ulubieńca, a zarazem na budowanie satysfakcjonującej relacji między Wami. Wszystkie nasze szkolenia – w tym SZCZENIACZKOWO, przeznaczone dla pupili, które nie ukończyły jeszcze 4 miesiąca życia – są przyjazne zarówno dla psów, jak i ich właścicieli. Oznacza to przede wszystkim, że dbamy o to, aby każdemu kursantowi dostarczać takiego wsparcia, jakiego aktualnie najbardziej potrzebuje. Dlatego możesz mieć pewność, że tempo pracy dostosujemy do możliwości Twojego pupila i Twoich. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że zarówno psy, jak i ich opiekunowie mają swoje temperamenty, które determinują m.in. szybkość działania.

Niezależnie od tego, czy skorzystasz z zajęć w okolicach Mińska Mazowieckiego, czy zapiszesz swojego malucha np. do szkoły dla psów w Warszawie Wawrze albo do innego z naszych oddziałów (razem mamy ich 4) – gwarantujemy dopasowywanie zadań do Waszych predyspozycji oraz wprowadzanie wszelkich utrudnień sukcesywnie i z wyczuciem. Naszym celem jest pomóc kursantom we wzajemnym zrozumieniu i budowaniu więzi, dlatego przywiązujemy ogromną uwagę do odpowiednich warunków nauki – które rozumiemy znacznie szerzej niż tylko przez pryzmat zasobów lokalowych. Zależy nam na tym, aby dla Ciebie i Twojego ulubieńca nasza szkoła była miejscem wyjątkowym, stanowiącym źródło rzetelnej wiedzy, konkretnych zaleceń do dalszej pracy oraz dobrej zabawy. Liczymy na to, że wkrótce się o tym przekonasz – zapraszamy do kontaktu!

Jak trafić do naszej szkoły dla psów w Mińsku Mazowieckim?

Spokojny i przepełniony zielenią Oleksin znajduje się około 13 km od Mińska Mazowieckiego. Z tej miejscowości dojedziesz do nas bardzo sprawnie – korzystając z DK50 albo DW802. Do dyspozycji mamy ogromny plac treningowy na łące, naokoło znajdują się zaś kolejne łąki i lasy! Zapewniamy świetne warunki do nauki dla psów, spotkań i zabaw dla szczeniaków, trenowania nabytych umiejętności na spacerach po okolicznych polach i lasach, jak również do zabawy w tropienie. Dla miejskich i podmiejskich pupili to prawdziwy oddech od natłoku bodźców!! Co ważne – w upały mamy cień! Kursanci mogą korzystać z łazienki, która znajduje się w domu nieopodal.

Dojazd samochodem z Mińska Mazowieckiego zajmuje około 15 minut, z Otwocka i Garwolina około 20 minut. Możesz zaparkować pod samym placem. Pinezka zaprowadzi Cię do celu.

Szczegółowych informacji udziela:

Klara Kreutz
e-mail: kkreutz@dogadajciesie.pl
tel. 606 954 937