Paka dla malamuciaka
o szkole oferta galeria kontakt

Paka dla malamuciaka

- świąteczna akcja szkoły "DOGadajcie się" i Fundacji Adopcje Malamutów

Drodzy Sympatycy naszej szkoły,

Jak pewnie część z Was wie, Aga Wojtków czynnie angażuje się w działalność na rzecz potrzebujących psów w typie rasy alaskan malamut współtworząc Fundację Adopcje Malamutów. Chcąc połączyć to z działalnością w szkole, proponujemy naszym facebookowym fanom i absolwentom kursów wzięcie udziału w poniższej akcji.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Nasi podopieczni przebywający w hotelach nie dostali jeszcze najwspanialszego prezentu, jaki mógłby im się przytrafić- własnego domu. Możemy jednak wspólnie osłodzić im czekanie, a Fundacji w znaczący sposób pomóc przetrwać i pozwolić w dalszym ciągu pomagać.

Proponujemy Wam podarowanie wybranemu psu prezentu w postaci worka karmy dowolnej wielkości, który zamówicie i który zostanie dostarczony na adres hotelu, w którym przebywa obdarowany przez Was psiak. Może akurat planujecie zakup karmy dla swojego psa i zechcecie sprawić świąteczny prezent naszym hotelowiczom? Zapewnienie wyżywienia hotelowym podopiecznym to jedno z naszych marzeń, którego spełnienie bardzo pomogłoby nam przetrwać kolejny długi rok pełen adopcyjnych wyzwań i nowych podopiecznych.

Przy każdym psie podany jest rodzaj karmy, którą jest żywiony, ale jeśli nie możecie kupić właśnie tej, a zależy Wam na wsparciu konkretnego psa, możecie podarować mu inną.

Sami wybierzcie, któremu psu chcecie podarować paczkę i jaką karmę otrzyma.

Jak wziąć udział w akcji?

1. Wybierz psa, którego chcesz obdarować spośród Demona, Marcela, Orsona, Fuxa, Teddy'ego, Sybira, Hery i Bruna czyli psów, które są przez nas utrzymywane podczas oczekiwania na swój wymarzony dom.

2. Podczas składania zamówienia wpisz adres hotelu, w którym przebywa pies oraz numer telefonu opiekuna z hotelu, by mógł on porozumieć się z kurierem odnośnie odbioru przesyłki.

3. Daj znać Agnieszce (awojtkow@dogadajciesie.pl lub 660-473-348) o swoim zamiarze (żeby mogła pomóc w razie potrzeby) i pisz/dzwoń, jeśli masz pytania dotyczące akcji.

4. Zobacz uśmiechnięty pysk najedzonego Demona, Marcela, Orsona, Fuxa, Teddy'ego, Sybira, Hery i Bruna!


© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka