Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - Alexa Capra, relacja z seminarium
o szkole oferta galeria kontakt

Dzień Otwarty COAPE w Warszawie

Sobota 9 lipca 2011 10.00 - 16.00.

Zapraszamy do Warszawy na dzień otwarty COAPE (Centre of Applied Pet Ethology) połączony z prezentacją szkól szkolenia psów "DOGadajcie się" i "ANIMAG" prowadzonych przez Piotra Wojtków i Magdę Łęczycką - behawiorystów, absolwentów Kursu Dyplomowego COAPE.

Dzień Otwarty COAPE to doskonała okazja do zapoznania się z naszą działalnością, rozmowy z behawiorystami oraz instruktorami Szkoły Szkolenia Psów a także skorzystania z porad behawiorystów. W trakcie imprezy pod okiem instruktorów można będzie poćwiczyć z psem na torze agility, przekonać się na czym polega szkolenie przy użyciu klikera oraz nauczyć psa kilku podstawowych umiejętności.
dzień otwarty coape Zaprezentujemy również działalność COAPE Polska - osoby zainteresowane terapią zaburzeń zachowania i pracą behawiorysty zapraszamy na wykłady Andrzeja Kłosińskiego i Eweliny Włodarczyk: Zwierzęta i ludzie - relacje, problemy, jak życie z nami wpływa na ich emocje i zachowania, oraz Kim jest behawiorysta? Jak wygląda jego praca? Jak współpracuje z lekarzami weterynarii? Zapraszamy!

Program Dnia Otwartego COAPE w Warszawie:

10.00-10.20 Pokaz pracy z psami.
Będą mogli Państwo zobaczyć jak pracują psy już wyszkolone. A zaprezentujemy m.in. elementy posłuszeństwa sportowego, bezkolizyjne mijanie się z innymi psami na spacerze, odwoływanie od zabawy z innymi psami, przynoszenie i podawanie różnych przedmiotów, rezygnowanie ze znalezionych odpadków, poruszanie się na luźnej smyczy, i inne.

10.20-11:20 Praca z psami uczestników Dni Otwartych COAPE.
Instruktorzy naszych szkół będą uczyć Państwa wykorzystywania w szkoleniu kilkera, motywowania psów do pracy za pomocą jedzenia i zabawy. Pod okiem trenerów spróbują Państwo nauczyć swojego pupila skupiania uwagi, siadania, leżenia, robienia "kółeczka" czy "wiewiórki":) Zrozumiecie Państwo jak uczy się pies i jak to wykorzystać w pracy na co dzień. Spacery mogą być atrakcyjniejsze dla obu stron!

11:30-11:50 Prezentacja umiejętności na torze przeszkód psów z polskiej czołówki agility.
Klub Agility Team Spirit zaprezentuje swoje psy, które startują w Polsce i za granicą na zawodach agility. Ten wspaniały sport podbija coraz więcej psich i ludzkich serc- mogą go bowiem uprawiać i młodzi, i starsi. Budzi niezwykle silne emocje a kontakt jaki dzięki można wypracować zwiększa kontrolę nad psem nie tylko na treningach.

11:50-12:30 Praca z psami uczestników Dni Otwartych COAPE.
Jeśli kiedyś zastanawialiście się czy Wasz pies sprawdziłby się na torze agility, teraz macie Państwo szansę to sprawdzić! Instruktorzy agility klubu Team Spirit pomogą Państwu zapoznać Waszych pupili z podstawowymi przeszkodami.

12.30 - 13.15 Zwierzęta i ludzie - relacje, problemy, jak życie z nami wpływa na ich emocje i zachowania
- Ewelina Włodarczyk

13.15 - 14.00 Kim jest behawiorysta? Jak wygląda jego praca? Jak współpracuje z lekarzami weterynarii? - Andrzej Kłosiński

14.00 - 16.00 Zajęcia z psami i konsultacje behawioralne dla zainteresowanych osób.

Wszystkich miłośników psów serdecznie zapraszamy także ze swoimi pupilami. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Uczestnicy Dnia Otwartego COAPE wezmą udział w konkursie z nagrodami.
Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.coape.pl/dni-otwarte-warszawa.html
© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka