Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - Klara Kreutz
o szkole oferta galeria kontakt

Klara Kreutz

Psy towarzyszą mi od urodzenia, najdłuższy czas, jaki przetrwałam bez psa to pół roku. Od dziecka marzyłam o pracy ze zwierzętami, jednak życie układa się różnie i poszłam w innym kierunku - skończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Kiedy odszedł mój pies Frędzel, który był ze mną przez 17 lat, po pół roku zdecydowałam się adoptować ze schroniska Kokosza. Był młodym szalonym mieszańcem i w dodatku całkiem sporym, postanowiłam więc wybrać się z nim na szkolenie i trafiłam właśnie do "Dogadajcie się". Praca z nim sprawiała mi ogromną radość i śmiem twierdzić, że jemu też:) Postanowiłam spełnić marzenia z dzieciństwa i poważnie zająć się pracą z psami. Wybrałam się na kurs instruktorski Alteri i zakończyłam go w 2015 roku. W tej chwili jestem w trakcie kursu dyplomowego COAPE ( nadającego kwalifikacje behawiorysty zwierzęcego ).
Była to bardzo dobra decyzja - wreszcie czuję, że jestem na właściwym miejscu.

Uczestniczyłam w następujących szkoleniach i seminariach:

- 2014/2015 - kurs instruktorski Alteri ( dyplom )
- 2015/2016 - kurs dyplomowy COPAE ( w trakcie )
- listopad 2014 - warsztaty tropieniowe Alteri z Marią Kuncewicz ( dyplom )
- marzec 2015 - seminarium " Psy: Autokontrola i emocje", Alexa Capra, Talking Dogs ( dyplom )
- czerwiec 2015 - seminarium " Najnowsza wiedza na temat pochodzenia, zachowania i procesów poznawczych psów", profesor Clive Wynne, COAPE ( dyplom )
- grudzień 2015 - II kongres weterynaryjnej medycyny behawioralnej, Etovet ( dyplom )
- lipiec 2016 - Etologia i ekologia psa domowego, R. Coppinger ( dyplom )

Prywatnie...

Właściwie cały czas wolny spędzam z moim psem Kokoszem, chodzimy na długie spacery, spotykamy się z jego psimi kumplami, jeździmy w góry, nad jeziora i nad morze:) bardzo lubimy tropić. A jak nie mamy już na nic siły to się "kokosimy":)
Mamy za sobą sporo pracy - kiedy Kokosz do mnie trafił obawiał się ludzi i wielu innych rzeczy. Teraz jest wspaniałym towarzyszem i przyjaznym psem.

© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka