Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - opinie
o szkole oferta galeria kontakt

Piotr Matwiejczuk i Baja

Piotr i Grzegorz są fantastyczni. Wiem co piszę, bo uczestniczyłem z Bają w kilku kursach w dwóch innych szkołach. Nigdzie nie spotkałem się z tak precyzyjnie przemyślanym i profesjonalnie zrealizowanym planem kursu. Kiedy przyszliśmy na zajęcia w DOGadajcie się, okazało się, że co prawda wiele umiemy, mamy opanowane komendy z zakresu posłuszeństwa i mnóstwo widowiskowych sztuczek, ale nie potrafimy z naszych umiejętności korzystać. Zabrakło tego, co najważniejsze - skupienia uwagi, umiejętności wchodzenia w tryb pracy. I tego przede wszystkim uczyłem się z Bają na kursie. Dziś, po kilku miesiącach ćwiczenia, jesteśmy w stanie wykonać dużo więcej w dużo trudniejszych warunkach.

Co podobało mi się najbardziej? Dzięki zajęciom teoretycznym mogłem poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzą o psach, ich porozumiewaniu się i szkoleniu (rewelacja!). Trenerzy szkoły DOGadajcie się mają ogromną wiedzę i doświadczenie, które potrafią przekazać w jasny i przystępny sposób, a metody szkolenia modyfikują i dostosowują do indywidualnych potrzeb. Na kursie zawsze czułem się bezpiecznie i pewnie, bo cały czas byliśmy pod czujnym okiem któregoś ze szkoleniowców. Dobrze wiedzieć, że wszystko co robię z psem jest cały czas pod kontrolą kogoś, kto potrafi doradzić, poprawić, zmotywować. A także kogoś, kto ma czas i chętnie pomoże niemal o każdej porze dnia i nocy. Wiedzę i umiejętności, które zdobyłem na zajęciach mogłem też zawsze powtórzyć sobie dzięki mailowym podsumowaniom otrzymywanym po każdych zajęciach (jakiż prosty, a genialny, bo niezwykle pomocny pomysł!).

Piotr i Grzegorz nie tylko znakomicie prowadzą zajęcia, krok po kroku pokazując jak pracować z psem oraz dbają o miłą atmosferę, ale przede wszystkim myślą o dobru i komforcie psów. Uczestniczenie w kursie było dla nas świetną zabawą (Baja na każde zajęcia chodziła z wielką radością!), znakomitą motywacją do pracy i przyjemnością obcowania ze świetnymi ludźmi. Szkolenie w DOGadajcie się to, owszem, nauka wielu przydatnych umiejętności, nade wszystko jednak - budowanie dobrej, opartej na szacunku i zrozumieniu relacji z własnym psem.
Dziękujemy!

Piotr Matwiejczuk i Baja
© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka