Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - opinie
o szkole oferta galeria kontakt

Magdalena Kryńska, Marysia i Tiana

Kilka miesięcy temu do naszej rodziny dołączył jej nowy członek- 12 tygodniowa seterka. Bardzo szybko okazało się jednak, że pojawienie się w domu psiaka przerosło naszą małą córeczkę, która choć marzyła o czworonożnym przyjacielu, nie była przygotowana na szczenięce zabawy, podgryzania i zadrapania. W ciągu tygodnia lęki Marysi przed naszą seterką Tianą były już tak duże, że panicznie bała się poruszać po domu. Moje próby załagodzenia tej sytuacji były bezowocne.

Wówczas zaprzyjaźnione ze mną osoby, które dotychczas były przewodnikami po świecie psów, poleciły mi konsultacje i szkolenia z trenerami Dogadajcie się.

Ich rekomendacja okazała się niezwykle pomocna, trafiona i uzasadniona.

Zaledwie kilka spotkań Agnieszki z moją córeczką spowodowało całkowitą zmianę relacji Marysia- Tiana. Marysia stała się dumnym małym trenerem, nauczyła się adekwatnego reagowania na podgryzienia oraz podskakiwania Tiany, a także poznała ciekawe dla niej sposoby na ich wspólną zabawę. Po niezwykle owocnych spotkaniach z Agnieszką oraz jednorazowej, wręcz cudotwórczej konsultacji z Piotrem, marzyłam o jak najszybszym rozpoczęciu szkolenia, które okazało się dla mnie wspaniałą przygodą oraz zaproszeniem do niezwykłego świata psiaków. Szkolenie było dla mnie nie tylko źródłem pozyskania wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim miejscem cudownego spotkania z moja ukochana seterką, relaksem i przyjemnością. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz pasja trenerów okazała się dla mnie na tyle zaraźliwa, że nie wyobrażam sobie, abym miała poprzestać na wiedzy oraz umiejętnościach, które wyniosłam ze szkolenia. Czekam i proszę o dalsze propozycje szkoleń.

Jeszcze raz bardzo Wam wszystkim dziękuję.
Magdalena Kryńska z Marysia i Tianą
© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka