Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - opinie
o szkole oferta galeria kontakt

Katarzyna Pręgowska i Okami

Z trenerami "DOGadajcie się" znamy się od stycznia 2009 roku. Wraz z mężem i naszym białym owczarkiem szwajcarskim odbyliśmy pod ich okiem trzy kursy i... serdecznie polecamy. Piotrek, Grzesiek i spółka nie tylko fachowo prowadzą zajęcia metodą pozytywnego wzmocnienia, ale przede wszystkim dbają o stałe podnoszenie własnych kwalifikacji. To bardzo cenne, bo dzięki temu podczas kursów propagują najnowszą wiedzę na temat psów. Potrafią zarażać swoją pasją, motywują do sięgania do literatury i chętnie o niej rozmawiają. Są elastyczni i traktują każdego kursanta jako osobny przypadek (co nie jest tak oczywiste w innych szkołach).

Najsilniejszą stroną ekipy jest właśnie to, że "podążają za psem", traktując go jako swoją odpowiedzialność także poza godzinami spotkań. Gdy 9-miesięczny wówczas Okami przechodził jedyny w swoim życiu trudny okres, otrzymaliśmy wiele rad natury behawioralnej, a zaangażowanie trenerów znacznie wykraczało poza "regulaminowe" spotkania. Bardzo to doceniamy!

Obecnie Okami uczestniczy w zajęciach dogoterapeutycznych, trenuje też agility. Czujemy, że wykorzystujemy jego naturalny potencjał i mamy z tego dużą frajdę. Nasza wspólna praca układa się doskonale, ale wiedzę, która uczyniła tę pracę radosną i bardzo satysfakcjonującą, zawdzięczamy w dużym stopniu trenerom z "DOGadajcie się".

I jeszcze jedno. Miarą trenera jest jego własna relacja z psem, a oglądanie Piotrka i Lolka, Grześka z Britą albo Agnieszki i Neptuna w codziennym funkcjonowaniu z psiakami to wielka frajda. Sprawdźcie sami.

Kasia Pręgowska + Okami, listopad 2010
© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka