Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - opinie
o szkole oferta galeria kontakt

Izabella Dobrosz i Zuna

Na kurs trafiłam już z sześcioletnią wtedy Zuną, moją ukochaną malamutką, a wszystko po to by towarzyszyć mojej Mamie z jej młodziutką sunią Alice również rasy alaskan malamute. Co do Zuny nie miałam wielkich wymagań, ciągnęła na smyczy no ale to w końcu normalne u tych psów, mają to w genach! Zuna zawsze była dla mnie idealna :) w końcu umiała siad, podaj łapę i kółeczko. Poprzez uczestnictwo w kursie chciałam do swojej wiedzy teoretycznej odnośnie szkolenia metodami pozytywnymi dodać praktykę pod okiem profesjonalistów :) A tutaj niespodzianka pies mi się zmienił!!!

Zuna która z wiekiem zrobiła się straszną introwertyczką i po za spacerami nie była takim rozszalałym i pełnym energii psiakiem jak Alice, w miarę szkolenia zaczęła się otwierać, szkolenie było dla niej gigantyczną frajdą, najbardziej lubiła kształtowanie, okazało się również, że malamut wcale nie musi ciągnąć na smyczy, co było szokiem dla wielu osób :)

Dzięki szkoleniu utwierdziłam się w przekonaniu, że nie ma nic lepszego niż pozytywne wzmocnienie, a moja Zunka teraz ciągnie rower i sznurek w zabawie- ale zawsze puszcza na hasło ;) no i teraz nie siedzi cicho jak coś jej nie pasuje tylko jak prawdziwy malamut głośno wyraża swoje niezadowolenie z braku zainteresowania jej skromną osobą ;)

Jeszcze raz wielkie dzięki całej ekipie DOGadajcie się za wspaniałe chwile na kursie i porady po za nim!!!
Izabella Dobrosz & Zuna
© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka