Szkolenie psów Warszawa - DOGadajcie się - opinie
o szkole oferta galeria kontakt

Beata Staniszewska i Jessi

Chciałabym serdecznie podziękować za zorganizowanie i prowadzenie tak profesjonalnego szkolenia. Słowa uznania należą się przede wszystkim Grzesiowi. Przyjazna atmosfera, jego anielska cierpliwość i ogromna wiedza sprawiła że zarówno ja, jak i mój psiak, czuliśmy się ważni i pod dobrą opieką. Zaangażowanie i pasja z jaką podchodzi Grzegorz sprawia, że każde zajęcia były oczekiwaną przyjemnością. Podczas wszystkich zajęć widać było, że nie tylko chodzi o "ułożenie" psa ale przede wszystkim o zrozumienie jego zachowań i sposobu myślenia.

Dla nas było to tym bardziej ważne że mieliśmy możliwość porównać szkolenie metodą tradycyjną w innej szkole i zajęcia prowadzone przez Grzegorza metodą pozytywnych wzmocnień, przy czym szkolenie metodą tradycyjną chciałabym jak najszybciej wytrzeć ze swej pamięci.

Wszystkim szukającym dobrego szkolenia, które prowadzone jest przez ludzi z pasją, ludzi kochający zwierzęta jak najbardziej polecam.

Pozdrawiam i mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy,
Beata Staniszewska z goldenką Jessi

Ps. Branie udziału w szkoleniu umożliwiło nam dzielenie naszej podróżniczej pasji z Jessi, stała się ona wspaniałą towarzyszką wypraw, psiakiem zrównoważonym i zdyscyplinowanym - co widać na załączonym zdjęciu.
© DOGadajcie się
projekt: Hania Jankowska-Lekszycka